Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Novinky

V obľúbenej bratislavskej mestskej časti Devín je na predaj ďalších 8 rodinných domov. J&T REAL ESTATE spustila predaj tretej etapy projektu Zelené terasy Devín. Celkovo 16 rodinných domov (vrátane domov z druhej etapy) je umiestnených na juhozápadných svahoch oproti hradu Devín. Benefitom lokality je pokojná rodinná atmosféra v srdci prírody a pritom neďaleko od mesta.

„Ide o štýlové štvorizbové rodinné domy, ktorých terasovitá architektúra prirodzene rešpektuje terén. Bývanie na Zelených terasách bude mať všetky výhody komunitného bývania. Obyvatelia môžu taktiež využívať služby správcovskej spoločnosti, ktorá pre nich zabezpečí napríklad kosenie trávnikov alebo drobné opravy. Súčasťou domov je aj príprava na krb, ktorý vytvorí v obývačke príjemnú rodinnú atmosféru. Prví traja záujemcovia majú teraz možnosť získať tento typ domu za zvýhodnenú cenu. Nasťahovať sa budú môcť v septembri 2014,“ informuje hovorkyňa J&T REAL ESTATE Katarína Krajňáková.

Výstavba prvých ôsmich domov z druhej etapy predaja je už dnes v plnom prúde. Šesť z nich už má svojho majiteľa a odovzdané budú už koncom tohto roka. J&T REAL ESTATE ponúka v Devíne na predaj aj 51 stavebných pozemkov, 14 z nich je predaných a 9 rezervovaných.