Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Novinky

J&T REAL ESTATE získala stavebné povolenie na tretiu etapu výstavby a začína s realizáciou ďalších ôsmich štýlových rodinných domov. Terasovitá architektúra štvorizbových rodinných domov prirodzene rešpektuje terén a charakter krajiny na juhozápadnom svahu oproti hradu Devín. V lokalite, ktorej pozitívom je najmä pokojná rodinná atmosféra v srdci prírody a pritom neďaleko od mesta, vznikne dostavbou nová ulica, ktorú bude tvoriť celkovo 16 rodinných domov.

Prví traja záujemcovia majú teraz možnosť získať domy za zvýhodnenú cenu. Nasťahovať sa budú môcť už v septembri 2014. Bývanie na Zelených terasách bude mať všetky výhody komunitného bývania. Obyvatelia budú môcť využívať služby správcovskej spoločnosti, ktorá pre nich zabezpečí napríklad kosenie trávnikov alebo drobné opravy. Súčasťou rodinných domov je aj príprava na krb, ktorý vytvorí v obývačke príjemnú rodinnú atmosféru,“ informuje hovorkyňa J&T REAL ESTATE Katarína Krajňáková.

Výstavba prvých ôsmich domov je už dnes v plnom prúde. Šesť z nich už má svojho majiteľa a odovzdané budú koncom tohto roka.

Zelené terasy Devín ponúkajú na predaj aj 51 stavebných pozemkov určených na individuálnu výstavbu, 16 z nich je predaných a 7 rezervovaných.