Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Novinky

Máme dobré správy pre všetkých majiteľov i budúcich majiteľov pozemkov v projekte Zelené terasy Devín. Všetky inžinierske siete i cesty vedúce k pozemkom dostali kolaudačné rozhodnutie. Stačí teda už len začať stavať a užívať si život v srdci prírody a pritom iba skok od všetkých výhod, ktoré ponúka hlavné mesto.

Bývanie na Zelených terasách Devín bude mať všetky výhody komunitného bývania. Využívať môžete služby správcovskej spoločnosti, ktorá zabezpečí údržbu ciest, na požiadanie poskytne 24 hodinový havarijný servis, alebo zabezpečí kosenie trávnikov na vašom pozemku. Prvé rodinné domy už na pozemkoch stoja a ostatní majitelia sú úspešní pri získavaní stavebných povolení. Ak aj vy túžite po živote v Devíne, máte teraz možnosť využiť ponuku 15-percentného zvýhodnenia na všetky pozemky. Cena za meter štvorcový je 255 eur s DPH. Z celkového počtu 57 pozemkov v lokalite Lomnická je dnes voľných už iba 20.

J&T REAL ESTATE ponúka v Devíne aj štvorizbové rodinné domy. Z šestnástich rodinných domov, sú voľné už len štyri.