Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Novinky

Váš nový rodinný dom sa nachádza iba 15 minút autom od centra Bratislavy a čaká už len kým sa nasťahujete. V ponuke je posledných päť domov, ktoré sú umiestené na pokojnej ulici lemovanej širokým chodníkom a pásom zelene na juhozápadnom svahu oproti hradu Devín. Moderná terasovitá architektúra domov prirodzene rešpektuje terén. Štvorizbový rodinný dom v Devíne môže byť váš už za 319 800 eur s DPH.

„Bývanie na Zelených terasách má všetky výhody komunitného bývania. Obyvatelia majú k dispozícii služby správcovskej spoločnosti, ktorá zabezpečí na požiadanie napríklad kosenie trávnikov alebo drobné opravy. Súčasťou domov je príprava na krb, ktorý vytvorí v obývačke príjemnú rodinnú atmosféru. Veľkou výhodou domov bude energeticky šetrnejšia prevádzka,“ informuje hovorkyňa developerskej spoločnosti J&T REAL ESTATE Katarína Krajňáková.

Krásny život v Devíne

Mestská časť Devín, v ktorej žije v súčasnosti asi 1100 obyvateľov, je známa nielen skvostným prírodným prostredím, bohatými možnosťami športového vyžitia a vychýreným ríbezľovým vínom. V posledných rokoch sa stáva plnohodnotnou mestskou časťou aj z hľadiska občianskej vybavenosti. V Devíne nájdete škôlku i kvalitnú školu s bilingválnym vyučovaním anglického jazyka. V Devíne funguje skautský i archeologický krúžok. Každoročne sa v mestskej časti konajú vinárske slávnosti, slávnosti predvianočného pečenia, cyklistické a stolnotenisové akcie. Devín je jednoducho ideálnym miestom pre váš rodinný život...