Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Novinky

Projekt Zelené terasy Devín ponúka na predaj POSLEDNÝ RODINNÝ DOM. Nachádza sa na pokojnej ulici lemovanej širokým chodníkom na juhozápadnom svahu oproti hradu Devín iba 15 minút autom od centra Bratislavy. Štvorizbový rodinný dom o rozlohe 119 m2 sa môže stať vaším novým domovom za 324 600 eur s DPH.

„Súčasťou rodinných domov je príprava na krb, ktorý vytvorí v obývačke príjemnú rodinnú atmosféru. Veľkou výhodou je aj energeticky úspornejšia prevádzka. Bývanie na Zelených terasách má zároveň všetky výhody komunitného bývania. Obyvatelia majú k dispozícii služby správcovskej spoločnosti, ktorá zabezpečí na požiadanie napríklad kosenie trávnikov alebo drobné opravy,“ informuje Katarína Krajňáková hovorkyňa spoločnosti J&T REAL ESTATE, ktorá je developerom projektu.

Výhodné financovanie

ZELENÉ TERASY DEVÍN ponúkajú  zvýhodnené podmienky financovania, ktoré zahŕňajú napríklad možnosť prefinancovať 100% kúpnej ceny, oslobodenie alebo zníženie niektorých poplatkov a výhodnejšiu úrokovú sadzbu.

Krásny život v Devíne

Mestská časť Devín, v ktorej žije v súčasnosti približne 1100 obyvateľov, je známa nielen skvostným prírodným prostredím, bohatými možnosťami športového vyžitia a vychýreným ríbezľovým vínom. V Devíne nájdete škôlku i kvalitnú školu s bilingválnym vyučovaním anglického jazyka. Každoročne sa v mestskej časti