Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Novinky

Projekt Zelené terasy v mestskej časti Devín pokračuje ďalšou etapou. V predaji je deväť bytových jednotiek umiestnených v atraktívnych trojpodlažných vila domoch s terasami v tichej lokalite pod lesom. V ponuke je taktiež jeden samostatný dvojpodlažný rodinný dom. Radosť z rodinného bývania umocní samostatná záhrada ku každej bytovej jednotke a dve parkovacie miesta priamo pred vila domom zahrnuté v cene bývania.

Západný svah zaručuje dostatok slnečnej energie a výnimočný výhľad do malebného údolia spájajúceho Dunaj a kopce nad mestečkom Hainburg. Cesta do centra mesta trvá autom iba 15 minút. Projekt ponúka tri trojizbové byty, 6 štvorizbových a jeden štvorizbový rodinný dom. Trojizbový byt s terasou, záhradkou a dvoma parkovacími miestami je možné kúpiť už od 195 600 eur s DPH. Noví obyvatelia sa môžu do nového domova v Devíne nasťahovať už začiatkom roka 2017.

Krásny život v Devíne

Mestská časť Devín, v ktorej žije v súčasnosti približne 1100 obyvateľov, je známa nielen skvostným prírodným prostredím, bohatými možnosťami športového vyžitia a vychýreným ríbezľovým vínom. V Devíne nájdete škôlku i kvalitnú školu s bilingválnym vyučovaním anglického jazyka. Každoročne sa v mestskej časti konajú vinárske slávnosti, slávnosti predvianočného pečenia, cyklistické