Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Novinky

Developerská spoločnosť J&T Real Estate dokončila ďalšiu etapu výstavby projektu Zelené terasy v Bratislavskej mestskej časti Devín. Bytové jednotky umiestnené v atraktívnych trojpodlažných vila domoch s terasami v tichej lokalite pod lesom už čakajú na svojich majiteľov.

Ideálne bývanie                                                                                                                                                           

V ďalšej fáze projektu Zelené Terasy Devín sa postavil jeden dvojpodlažný a tri trojpodlažné rodinné domy, ktorých každé podlažie slúži ako samostatná bytová jednotka. Radosť z rodinného bývania umocňujú súkromné záhradky v teréne a dve parkovacie miesta priamo pred vila domom. Bytové jednotky sú v stave holobytu. 

„Po skúsenostiach z predchádzajúcich etáp sme zistili, že klientom najviac vyhovujú holobyty. Interiér si dotvorí každý sám, podľa vlastného vkusu,“ konštatuje hovorkyňa J&T Real Estate Daniela Stričková. Okolie je upravené, zatrávnená je tiež záhradná časť pozemkov.

Výnimočná nehnuteľnosť                                                                                                                                

Voľné sú posledné dva trojizbové byty A1 a B1 s najväčšími predzáhradkami, kde sa dá nasťahovať ihneď. „ Najväčšou devízou týchto bytov je rodinná atmosféra v stabilizovanej lokalite, v srdci prírody a neďaleko od mesta,“ opisuje výhody bývania projektu Zelené terasy Devín Daniela Stričková. Byty sú prístupné zo spodnej aj z hornej komunikácie cez prepojovací chodník. Majú bezbariérový vstup priamo z terénu cez súkromnú záhradku a sú delené na dennú a nočnú časť. Môžu byť vaše už od 195.000 eur s DPH.

Obľúbená lokalita                                                                                                                                              

Devín je vyhľadávanou lokalitou a zároveň je ako časť Bratislavy obsluhovaný mestskou hromadnou dopravou. V jeho bezprostrednej blízkosti je vybudovaný diaľničný obchvat a centrum mesta je vzdialené 15 minút autom. Bývanie na Zelených terasách má všetky výhody komunitného bývania. Obyvatelia majú k dispozícii služby správcovskej spoločnosti, ktorá zabezpečí na požiadanie napríklad kosenie trávnikov alebo drobné opravy.  

                                                 

Nezmeškajte možnosť získať výnimočnú nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Devína.                   

Viac informácií na www.zeleneterasydevin.sk.