Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Novinky

V pokojnej lokalite bratislavskej mestskej časti Devín vyrastie ďalších 16 moderných rodinných domov. Ide o piatu etapu úspešného rezidenčného projektu z dielne J&T REAL ESTATE. Výstavba sa začala terénnymi úpravami a pokračuje realizáciou základov rodinných domov. Noví obyvatelia sa budú môcť do svojich štýlových nízkoenergetických príbytkov nasťahovať už začiatkom roka 2019.

„Tretina z ponúkaných rodinných domov už má svojho majiteľa a registrujeme ďalší záujem. Za úspešným predajom vidím viaceré faktory. Prispievajú k nemu pozitívne referencie z predchádzajúcich etáp, príjemný komunitný charakter lokality, skvelý výhľad z každého domu a taktiež veľmi dôležité súkromie na pozemku. Kupujúci oceňujú aj nadštandardné vybavenie domov ako sú príprava na krb, chladenie, zabezpečovací systém alebo vonkajšie elektrické žalúzie,“ opisuje výhody projektu výkonný riaditeľ J&T REAL ESTATE Pavel Pelikán.

Komfort, kvalita a skúsenosti                                                                              

V ponuke sú štvorizbové bezbariérové a dvojpodlažné päťizbové rodinné domy s plochou strechou, ktoré charakteristickou terasovitou architektúrou prirodzene rešpektujú terén a vytvárajú originálnu rodinnú zástavbu. Všetky pozemky sú orientované na slnečnú západnú stranu.   

Rodinné domy majú premyslené dispozície a sú rozdelené na praktickú dennú a nočnú časť. Po skúsenostiach z predchádzajúcich etáp budú dokončené do stavu holodom, aby si budúci majitelia mohli dotvoriť interiér podľa svojich predstáv. Výhodou včasnej kúpy je možnosť vykonať čiastočné zmeny podľa predstáv budúceho majiteľa.

V prírode a pritom na skok od mesta

Devín je vyhľadávanou lokalitou pre svoj pokojný vidiecky charakter, ale zároveň je ako súčasť Bratislavy obsluhovaný mestskou hromadnou dopravou a tak je výborne dostupný. Centrum hlavného mesta je vzdialené iba 15 minút autom.

Záujemcovia o bývanie na Zelených terasách Devín si môžu svoje nové bývanie rezervovať u realitných maklérov telefonicky, emailom alebo navštíviť showroom J&T REAL ESTATE na Pribinovej ulici 19 v Bratislave.