Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Novinky

 

Moderné rodinné domy so záhradou už majú svojich majiteľov. Aj piata etapa teraz už vypredaného rezidenčného projektu z našej dielne, je dôkazom, že sme stavil na kvalitu a spokojnosť klienta. Veď 21 rokov skúseností a tisícky spokojných klientov nás radia medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. 

V ponuke boli štvorizbové bezbariérové a dvojpodlažné päťizbové rodinné domy s plochou strechou. Svojou charakteristickou terasovitou architektúrou zástavba prirodzene rešpektuje terén a vytvára originálnu rodinnú zástavbu. Po skúsenostiach z predchádzajúcich etáp boli domy dokončené do stavu holodom a majitelia si dotvárali interiér podľa svojich predstáv. Devín je vyhľadávanou lokalitou pre svoj pokojný vidiecky charakter, ale zároveň je ako súčasť Bratislavy obsluhovaný mestskou hromadnou dopravou a tak je výborne dostupný. "Za úspešným predajom vidím viaceré faktory. Prispievajú k nemu pozitívne referencie z predchádzajúcich etáp, príjemný komunitný charakter lokality, skvelý výhľad z každého domu a taktiež veľmi dôležité súkromie na pozemku. Kupujúci ocenili aj nadštandardné vybavenie holodomov ako sú príprava na krb, chladenie, zabezpečovací systém alebo vonkajšie elektrické žalúzie,“ dodáva výkonný riaditeľ J&T REAL ESTATE Pavel Pelikán.