Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Novinky

Mestská časť Bratislava Devín (ako príslušný stavebný úrad) dňa 24.8.2012 zastavila územné konanie o stavebnej uzávere v atraktívnej lokalite Lomnická, ktorá leží na juhozápadnej strane viničných svahov oproti hradu Devín. Zrušenie konania sa odrazilo na zvýšenom záujme o projekt Zelené terasy Devín a prispelo k predaju ďalších pozemkov. Dnes už nič nebráni majiteľom pozemkov v získaní potrebných povolení  na začatie výstavby ich rodinných domov.

K zvýšenému záujmu o Zelené terasy prispela aj skutočnosť, že realizácia inžinierskych sietí a komunikácie je v plnom prúde a siete budú čoskoro dokončené.

Okrem pozemkov majú záujemcovia o bývanie v Devíne možnosť rezervovať si niektorý z ôsmich rodinných domov, ktoré budú umiestnené na priestrannej dvojsmernej ulici lemovanej širokým chodníkom. Ich veľkou devízou je moderný L-kový tvar a priestranná terasa, ktorá však poskytuje obyvateľom dostatok súkromia. Výstavba rodinných domov by sa mala začať v najbližších mesiacoch.