Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Novinky

Výstavba ôsmich rodinných domov v lokalite Lomnická v Devíne sa začala. Stavebné povolenie na ich realizáciu vydala mestská časť Bratislava - Devín v pondelok 8.10.2012.

 „V priebehu dvoch týždňov od vydania stavebného povolenia našli tri rodinné domy nového majiteľa a ďalšia zmluva je pred podpisom,“ informuje hovorkyňa J&T Real Estate Katarína Krajňáková a dodáva, že kupujúci oceňujú vynikajúcu lokalitu v prírode a blízko mesta.

„Vzrastajúci záujem cítime aj o pozemky bez rodinných domov určené na individuálnu výstavbu, ktoré v lokalite Lomnická ponúkame tiež,“ hovorí Krajňáková.

Osem rodinných domov bude umiestnených na priestrannej dvojsmernej ulici lemovanej širokým chodníkom. Ich devízou je moderný  pôdorys v tvare písmena L a priestranná terasa, ktorá však poskytuje obyvateľom dostatok súkromia. Novým majiteľom budú domy odovzdané koncom roka 2013.