Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení svojho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.
Rozumiem
Pozemky

Najlepší priestor pre domov

Na pozemku s výhľadom na Devín môže vyrásť aj vaše rodinné sídlo. V lone prírody budú vašimi vernými spoločníkmi len slnečné lúče a čistý vzduch. V tejto výnimočnej lokalite môžete obdivovať krásy lesného parku priamo z okna, alebo si vyjsť na romantickú prechádzku, relaxovať pri rybárčení, korčuľovaní, behaní alebo turistike a pritom stále mať na dosah pohodlie mesta.

Juhozápadná strana devínskych viničných svahov ponúka 94 parciel s ideálnou výmerou pre nadštandardné rodinné bývanie. Projekt poskytuje aj možnosť spájania pozemkov a vytvorenia rozľahlého priestoru na veľkorysé stavebné plány. Infraštruktúra a dostupnosť pozemkov sú plne zabezpečené, k dispozícii je kompletná príjazdová komunikácia ,splašková kanalizácia, dažďová kanalizácia, vodovodná prípojka, plynová prípojka, elektrická prípojka nízkeho napätia.

Informácie k sieťam
Pozemky majú k dispozícii kompletnú privátnu príjazdovú komunikáciu, splaškovú kanalizáciu, dažďovú kanalizáciu, vodovodnú prípojku, plynovú prípojku, elektrickú prípojku nízkeho napätia, optické pripojenie televízneho a internetového signálu.